SVARBI INFORMACIJĄ APIE FOREVER UŽDARBIO GALIMYBĘ

Bendrovė Forever mums siūlo vieną iš geriausių atlyginimo planų pasaulyje. Mums atlyginama už nuoširdų darbą ir atsidavimą, kuriant ir organizuojant nuosavą verslą. Kaip tarptautinio verslo kūrėjams, mums ypač svarbu žinoti, kad esame didžiausios pasaulyje ALOE VERA augintojos, produktų iš alavijo gamintojos ir pardavėjos nepriklausomi verslo savininkai. Kad ir kokių tikslų siekiame savo versle, mes galime būti tikri, kad pats geriausias laikas tai padaryti yra dabar.

Forever versle mes turime visus nemokamus bendrovės paruoštus verslo įrankius: aukščiausios kokybės produktus, nuosavas alavijo plantacijas ir gamyklas, pasaulinį logistikos tinklą, pasaulinę internetinę svetainę ir globalaus uždarbio galimybę. Todėl kviečiame visus prisijungti prie mūsų komandos.

Jeigu nusprendėte užsidirbti pinigų ir norite gyventi nepriklausomą laisvą gyvenimą, tai šis pasiūlymas būtent jums! Ar kada pagalvojote, jog galite keliauti po pasaulį ir už tai nieko nemokėti?

„Forever Living Products“ kompanija siūlo šią galimybę nepriklausomiems sėkmingiems Forever verslo savininkams. Ar esate pasiryžęs tai įgyvendinti? Jeigu nebijote permainų gyvenime, tuomet aš jums siūlau peržiūrėti šiuos vaizdo įrašus ir sužinoti, kaip pradėti savo asmeninį verslą.

VERSLO KŪRIMO GALIMYBĖS SU FOREVER LIVING PRODUCTS

Jei mėgstate Forever produktus, galite tapti sėkmingu Forever verslininku. 👌👌👌 Mums įprasta dalintis mėgstamais ar patikusiais dalykais, rekomenduoti juos draugams ir pažįstamiems. Rekomendacijų galia yra vienas iš verslo variklių. Pagalvokite, kiek kartų pasižiūrėjote filmą, nusipirkote knygą ar nuėjote į jums nežinomą restoraną, pasinaudoję rekomendacija žmogaus, kuriuo pasitikite. Tokia rinkodara iš lūpų į lūpas skatina verslo augimą, o pasitelkus interneto technologijas, atsiranda dar daugiau galimybių.👌👌👌

Forever Living Products | Rinkinys „Greitas Startas“| aloeveraproduktai.lt

aloe vera produktai

Jeigu norite įsigyti produktus tiesiai iš gamintojo su 5% nuolaida, jums tereikia prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ir įgyvendinti vienintelę sąlygą – įsigyti produktų ne mažiau nei už 50 €.

Viskas, ką reikia padaryti, tai internetu užpildyti Forever verslo savininko sutartį. Sutartį užpildyti galite paspaudę ant šios nuorodos:

http://registracija.foreverliving.lt/lt/

Pildant sutartį jums reikės įvesti sponsoriaus ID, vardą ir pavardę. Be šių duomenų užsiregistruoti negalėsite, todėl pateikiame duomenis, kuriuos reikia įvesti į nurodytus laukelius:

Sponsoriaus ID: 370000133755

Sponsoriaus vardas: DOVYDAS

Sponsoriaus pavardė: VAIKŠNORAS

taip, kaip pavaizduota žemiau esančiame paveikslėlyje:

aloeveraproduktai

Užpildžius sutartį, toliau seks šie veiksmai:

  1.  Į savo el. paštą gausite prisijungimo duomenis, skirtus www.forever.lt interneto parduotuvei, jeigu negaunate laiško patikrinti „Spam“ ir „Šlamštas“ katalogus;
  2.  Gavus prisijungimui skirtus duomenis, nueisite į www.forever.lt parduotuvę ir prisijungsite;
  3.  Prisijungę prie sistemos, galėsite rinktis ir užsakyti norimus produktus;
  4.  Produktų pristatymo terminas: 1-2 dienos (pateikus užsakymą iki 12:00 val., produktus gausite sekančią dieną);
  5.  Produktų kainos forever.lt svetainėje pateikiamos jau su Jūsų gaunama 5% nuolaida.
  6.  Norite gauti 30 procentų nuolaidą? Tada jums čia: https://aloeveraproduktai.lt/produktas/starto-rinkinys-asmeniniam-naudojimui/

KAIP GAUTI 30 % NUOLAIDĄ?

GALIMYBĖ ĮSIGYTI PRODUKTUS SU 30% NUOLAIDA.

Jeigu per 2 iš eilės einamus mėnesius nusipirksite produktų už 2 kreditus (CC), įgysite teisę pirkti produktus su 30% nuolaida!

Tapsite kompanijos „Forever Living Products“ partneriu ir galėsite pradėti savo verslą bet kurioje pasaulio šalyje! Plačiau apie karjeros galimybes skaitykite žemiau šiame puslapyje, skiltyje „KARJERA“.

Galėsite įsigyti Forever Living produktus būdami bet kurioje pasaulio šalyje!

Nėra jokių reikalavimų, paslėptų įsipareigojimų ar privalomų pirkimų, pirksite tik tiek, kiek norėsite.

Džiaugsitės sveikesniu ir kokybiškesniu gyvenimu!

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu: info@aloeveraproduktai.lt arba tel.: +37068538383 arba +37064343743

KARJERA

Tinklinė Rinkodara: Kodėl verta pasinerti į šią pasaulinę galimybę?

Pasaulinis prieinamumas: Tinklinė rinkodara leidžia pasiekti visą pasaulį tiesiogine interneto prieiga. Jūsų potencialus klientų ratas yra neribotas, o jūsų pranešimas gali sklisti per pasaulį su vienu spustelėjimu.

Lankstumas ir savarankiškumas: Dirbant tinklinėje rinkodaroje, jūs esate savo šeimininkas. Galite nustatyti darbo grafiką, kuris geriausiai tinka jums, ir turite kontrolę, kaip plėtoti savo verslą.

NedidelėsiInvesticijos, dideli rezultatai: Daugelis tinklinės rinkodaros galimybių yra prieinamos su nedideliomis pradinėmis investicijomis arba be jų. Tai leidžia pradėti verslą be didelių finansinių barjerų.

Nuolatinis atnaujinimas ir mokymasis: Internetas nuolat kinta, ir tinklinė rinkodara leidžia lengvai stebėti naujausias tendencijas. Tai skatina nuolatinį asmeninį tobulėjimą ir verslo augimą.

Didelis poduktyvumo lygis: Automatizavimo įrankiai ir tinklo efektyvumo priemonės leidžia optimizuoti darbo procesus, taip suteikiant daugiau laiko kokybiškai verslo plėtrai.

Bendruomenės ir bendradarbiavimo galimybės: Tinklinė rinkodara dažnai sukuria stiprias bendruomenes ir leidžia bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių.

Nuolatinis klientų ryšys: Tiesioginė komunikacija su klientais yra viena iš tinklinės rinkodaros stiprybių. Tai leidžia greitai reaguoti į klientų poreikius ir palaikyti ilgalaikį santykį.

Tinklinė rinkodara siūlo platų pasaulį galimybių tiems, kurie yra pasiruošę investuoti į savo asmeninį ir profesinį augimą. Tai ne tik verslas – tai gyvenimo būdas, kuris skatina pasaulinį bendravimą ir pasiekti didelius tikslus.

aloevera

Visada konsultuojame ir padedame naujiems Forever verslo savininkams. Atsakome į visus rūpimus klausimus ir siūlome tobulėjimo, mokymosi kursus. Nepraleiskite progos išbandyti šią galimybę susisiek tel. +37068538383 konsultantė Daiva Vaikšnorienė

Laisvė versle: Kaip savo verslo kūrimas tinklinėje rinkodaroje atneša laisvę?

Dažnai girdime apie laisvę kaip vieną iš svarbiausių žmonių siekių gyvenime. Kada mes kalbame apie verslą tinklinėje rinkodaroje, tai nėra išimtis. Tai gali būti tikras kelias į laisvę ir nepriklausomybę, o štai kodėl:

Laisvas laikas: Kūrdami savo verslą tinklinėje rinkodaroje, galite turėti kontrolę savo darbo valandomis. Tai reiškia, kad turite laiko savo šeimai, pomėgiams ir poilsiui, o ne būti surištas 8 valandomis per dieną.

Darbo vietos pasirinkimas: Ar norėtumėte dirbti iš savo mylimų namų, ar galbūt iš egzotiškos vietos, kurią visada svajojote aplankyti? Tinklinė rinkodara suteikia galimybę dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio.

Finansinė laisvė: Kuo sėkmingesnis jūsų tinklinės rinkodaros verslas, tuo didesnė finansinė laisvė. Galėsite pasirinkti, kaip investuoti savo pajamas ir kurti finansinį stabilumą.

Savarankiškumas: Tinklinė rinkodara yra savo verslo šeimininkavimas. Tai leidžia jums priimti sprendimus ir būti savo šeimininku, nebijant vadovo ar viršininko sprendimų.

Asmeninio tobulėjimo galimybės: Kiekvienas tinklinės rinkodaros verslas reikalauja nuolatinio mokymosi ir tobulėjimo. Tai yra galimybė nuolat augti kaip asmenybė ir verslininkas.

Pasirinkimo galimybės: Tinklinės rinkodaros verslas leidžia jums pasirinkti, su kuo ir kaip dirbate. Tai galite būti asmenys, su kuriais norite bendradarbiauti, arba produktai, kuriuos norite reklamuoti.

Tinklinė rinkodara suteikia galimybę kurti ne tik finansinę, bet ir asmeninę laisvę. Tai kelias į nepriklausomybę, kuris atveria duris naujoms galimybėms ir gyvenimo prasmėms. Tai yra ne tik verslas, bet ir gyvenimo būdas, kuris atneša laisvę.

aloeveraproduktai.lt